siemens-new-logo-600

SIEMENS ir starptautisks uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas vairāk nekā 190 valstīs, piedāvājot augstas kvalitātes produktus un inovācijas enerģētikas, atjaunojamo enerģijas resursu, ēku tehnoloģiju, mobilitātes, automatizācijas, digitālo risinājumu un veselības aprūpes jomās. Siemens tika dibināts 1847.gadā, Vācijā, kur arī atrodas tā galvenais birojs. Uzņēmums Latvijā tika izveidots 1995.gadā un šobrīd tas darbojas kā Somijas uzņēmuma Siemens Osakeyhtio filiāle.

“IONICA SERVISS”  2016.gadā pateicoties ilggadējai pieredzei un profesionālu speciālistu reputācijai ieguva statusu Siemens Solutions Partner. Tas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt un nodrošināt mūsu klientiem kvalitatīvus pakalpojumus – iekārtu izvēles konsultācijas, izstrādāt un ieviest risinājumus ēku klimatisku iekārtu automatizācijas un centralizētās dispečerizācijas jomā, ka arī veikt garantijas un pēc garantijas automātikas sistēmu un mehānisku iekārtu apkopi visā Latvijā.

Solutions Partner emblēma kalpo kā Siemens partneru atpazīšanas zīme visā pasaulē, kas norāda uz augstiem veicamu darbu standartiem un pārbaudītu kvalitāti.

download

spEnergySuite_Headervisual