lise2_new


“IONICA SERVISS” veic HVAC sistēmu uzstādīšanu saskaņā ar katra objekta vajadzībām. Kā arī, ņemot vērā ēkas parametrus un klientu vajadzības, tiek veikta uzstādīto sistēmu regulēšana līdz tiek sasniegts maksimāls komforta līmenis, augsta veiktspēja un minimāls enerģijas patēriņš.

Sistēmas regulēšana tiek veikta balstoties uz provizoriskiem telpas platības aprēķiniem, telpas specifikāciju un gaisa vadu veidiem. Neatbilstoši noregulētas telpas gaisa cirkulācijas sistēmas rezultātā, var novērot nepareizu spiediena sadalījumu atsevišķos telpas sektoros, kas izraisa papildus caurvēju vienā zonā un nepietiekamu gaisa cirkulāciju citā zonā.  Nenoregulēta HVAC sistēma izraisa lielu siltuma un elektroenerģijas zudumu, kā arī nepietiekamu gaisa cirkulāciju, kas, savukārt, atsevišķās telpās izraisa kondensāta rašanos. “IONICA SERVISS” var atrisināt jau esošas ventilācijas un apkures sistēmas regulēšanas problēmas, kā arī veic visus nepieciešamos aprēķinus projektējot pilnīgi jaunas sistēmas, to uzstādīšanu un  regulēšanu. Uzņēmumā strādā darbinieki ar ilggadēju pieredzi BMS un HVAC sistēmu projektēšanā, montāžā un regulēšanā.

testo-480-measuring-air-flow-in-ventilation-ducts_iz

“IONICA SERVISS” atrisinās jebkuras problēmas kā agrīnos projekta posmos, tā arī vēlākos. Mūsu eksperti sniegs profesionālu slēdzienu un piedāvās kompetentu risinājumu jebkuram uzdevumam ļoti īsā termiņā ar skaidru pamatojumu jebkuram klientam saprotamā valodā. 

Lai noskaidrotu papildus jautājumus, vai iesniegtu sistēmu uzstādīšanas vai regulēšanas pieteikumu, lūdzu, dodieties uz sadaļu “Kontakti” vai aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Kā arī Jūs varat mums piezvanīt vai doties uz mūsu biroju, vizītes laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 673 500 15.