trend_021c_300_1_large

TREND Control Systems ir viens no pasaules vadošajiem Ēku energovadības sistēmu (BEMS – Building Energy Management Systems) ražotājiem, ar plašu partneru tīklu, kas aptver vairāk nekā 50 valstis. TREND pilnībā integrēti kontroles risinājumi spēj izpildīt vissarežģītākās prasības modernajās ēkas.

Kompānija ir dibināta 1980.gadā, un līdz šim izstrādā un ražo savu produkciju Lielbritānijā, radot ātru un konsekventu izaugsmes tempu. TREND ir sertificēts atbilstībai LVS EN ISO 9001 standartam. Šis kvalitātes nodrošināšanas standarts ietver sevī Ēku energovadības sistēmu pārdošanas, mārketinga, dizaina, ražošanas un tehnisku atbalstu. TREND uztur arī vides pārvaldības sistēmu, kas atbilst ISO 14001: 2004 standarta prasībām.

Uz šo brīdi, kompānija TREND Control Systems ietilpst koncernā Honeywell kā patstāvīgā struktūrvienība.

Nodrošinot apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un citu ēkas inženiersistēmu precīzu kontroli un pārraudzību, TREND sistēmas spēj samazināt enerģijas patēriņu un vienlaicīgi uzturēt pastāvīgi komfortablus apstākļus telpās, tajā pašā laikā sniedzot arī citus svarīgus ieguvumus, tādus kā zemākas ēkas ekspluatācijas izmaksas. TREND automatizācijas sistēmas ir atrodamas praktiski visu veidu sadzīves ēkās – sākot no skolām, slimnīcām un atpūtas centriem, līdz biroju ēkām, veikaliem un rūpnīcām. Risinājumi ir piemēroti pielietošanai pat vislielākajiem ēku kompleksiem un vairāku objektu centralizētai vadībai, bet ir rentabli arī uzstādot  mazajos objektos.

TREND automatizācijas sistēmas piegādā, nodrošina inženierdarbus un ievieš ekspluatācijā autorizētie sistēmu integratori (SI).

“IONICA SERVISS” (iepriekš IONICA) ir TREND autorizētie sistēmu integratori kopš 2000.gada. Pa šiem gadiem visā Latvijā ir uzstādītas un veiksmīgi darbojas dažāda mēroga, sarežģītības un tehnoloģiskās nozīmes objekti.

 

download