Logo_color_en

AERMEC ir pasaulē pazīstama kompānija, kas piedāvā gaisa kondicionēšanas produktus, servisu un ekoloģisko s risinājumus, kas ideāli pielāgojas pasaules tirgus daudzveidīgajām prasībām .

AERMEC kompānija tika dibināta 1961. gadā balstoties uz diezgan ambiciozu ideju- izveidot ideālu un komfortablu vidi visur, kur cilvēki strādā un dzīvo.

Kopš tā laikā AERMEC ir paplašinājusi savu darbību, orientējoties uz dzīvojamo ēku, tirdzniecības centru, viesnīcu, datu apstrādes centru, sporta un atpūtas objektu, sabiedrisko ēku, veselības aprūpes objektu, kā arī daudzu īpašu rūpniecības ēku daudzveidību kā arī tirgus daudzveidību. Tajā pašā laikā, AERMEC koncentrējas uz pētīšanas procesiem, attīstot tehniskos risinājumus, lai nodrošinātu maksimālo apmierinātību starp saviem lietotājiem un klientiem.

AERMEC kompānijas stiprā puse ir tas, ka kompānija cenšas atrisināt tehnoloģiskās problēmas balstoties uz inovācijām, investīcijām ražošanas procesos un loģistikā, kā arī uz klientu individuālo vajadzību izpratni.

Nav tādu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas uzdevumu, kurus AERMEC kompānija nevarētu atrisināt. AERMEC nodrošina lielu un kvalitatīvu pakalpojumu un produktu piedāvājumu klāstu, ko var pielāgot jebkuram objektam un katra klienta prasībām.

AERMEC piedāvā vairāk nekā 300 produktu diapazonu, kurā ietilpst dzesētāji, siltumsūkņi, fankoili, gaisa ventilācijas iekārtas, split-sistēmas, VRF sistēmas, siltuma atgūšanas iekārtas, jumta instalēšanas iekārtas un daudz kas cits.Visi pieprasījumi tiek nosūtīti un apstrādāti AERMEC datu centrā “AERMEC world”, kur var nokonfigurēt gan standarta, gan individuāli pielāgotas iekārtas ar vairāk nekā 10 000 konfigurācijām.

“IONICA SERVISS” ir kompānijas AERMEC ilgtermiņa SADARBĪBAS PARTNERI, ka arī iekārtu piegādātāji un tehniskie atbalstītāji.

“IONICA SERVISS” piedāvā AERMEC iekārtu apkopi un uzstādīšanu, ko veic speciāli apmācīti un sertificēti darbinieki.

AERMEC 001

download

Chiller_Aermec_NS