lise2_new


Ventilācijas sistēmu galvenais uzdevums ir radīt telpā labvēlīgus mikroklimata apstākļus. Vissvarīgākais dotajā procesā, protams, ir augstas gaisa kvalitātes nodrošināšana. Diemžēl, lai nodrošinātu nepieciešamos apstākļus un kvalitāti, nepietiek tikai ar jaunām ventilācijas iekārtām.

Jebkurai ventilācijas iekārtai, neatkarīgi no tās izmēriem un jaudas, obligāti nepieciešami plānotie profilaktiskie darbi ar stāvokļa novērtēšanu un ventilācijas sistēmu potenciāli vājo vietu noteikšanu.

Plānoto darbu fronti regulē iekārtu izgatavotāja tehniskās apkalpošanas reglaments. Atsevišķos gadījumos reglaments var tikt papildināts atkarībā no ventilācijas iekārtu izmantošanas specifikas vai iekārtas darbības termiņa.

“IONICA SERVISS” klientiem piedāvā:

  • Pieteikumu diennakts pieņemšanu.

  • Operatīvu reaģēšanas laiku un sistēmas remontu.

  • Obligāto reglamenta darbu izpildīšanu, lai kontrolētu ventilācijas iekārtas un visas sistēmas darbību. 

Tajos ietilpst: iekārtu diagnostika, detaļu nolietojamu noteikšana (gultņu, ķīļsiksnu, gaisa filtru u.t.l) un to nomaiņa. Visus darbus, kas saistīti ar HVAC, veic “IONICA SERVISS” ekspluatācijas dienesta speciālisti.

Der atcerēties, ka jebkurai ventilācijas iekārtai ir pietiekami augsta cena un klienta interesēs ir uzturēt šo iekārtu labā tehniskā stāvoklī, kas savukārt nodrošina iekārtas ilgtspējību un ietaupa kapitālā remonta izdevumus, kas bieži vien ir augstāki par jaunas iekārtas cenu.
service-airdistribution

Ja radušies papildus jautājumi, vai vēlaties iesniegt pieteikumu HVAC sistēmas apkalpošanai, dodieties uz sadaļu «Kontakti» vai aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Kā arī, Jūs varat mums piezvanīt vai doties uz mūsu ofisu, vizītes laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 673 500 15.